piątek, 17 lipca 2020

Honey Swamp z bagien

Przez ostatnie zawirowania z pracą (a raczej jej intensywnym poszukiwaniem) nie mam zbytnio czasu na lalkowanie. Mimo iż teraz jestem w domu całe dnie, to mam wrażenie że nie ma mnie w nim wcale. Doba się skróciła czy jak?
Dziś udało mi się znaleźć moment by sfotografować potworkę z bagien. Jest to lalka Monster High z serii  Frights, Camera, Action.


Szczerze powiedziawszy nie potrafię wyobrazić jak mógłby wyglądać ten potwór. A zwłaszcza jego córka. Ale podziwiam twórców za pomysł :) Dla mnie Honey bardziej wygląda jak jaszczurka bądź przerośnięta muchołówka. Jak na monsterkę jest dosyć ładna. No i nie przekombinowana.


Potworka z morskim afro pojawiła się tylko w trzech wydaniach. Może to i lepiej? Mam wrażenie że jest dużo bardziej dopracowana niż reszta.


 Mój kot zainteresował się Honey i przeszkadzał ...yyy to znaczy pomagał przy zdjęciach  :D Z tym Kitkiem to ja mam siedem światów :)

5 komentarzy:

 1. To jedna z ładniejszych Monsterek. Bardzo podobają mi się jej włosy!
  Fajnego masz pomocnika ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kotek skradł moje serduszko.
  Monsterka bardzo ładna, a jej fryzura jest po prostu obłędna.

  OdpowiedzUsuń
 3. POTWORZYCA ŚLICZNA
  ALE TO kITEK - MIODZIO!

  OdpowiedzUsuń
 4. Tej Monsterki to nie miałam :)
  Fajny plenerek :)
  Ostatnia fotka - NIESAMOWITA <3

  OdpowiedzUsuń
 5. I ja ją mam! :) Ogromnie mi się podoba. Ale też uważam, że absolutnie nie pasuje na córkę potwora z bagien. Dla mnie jest małą smoczycą. :)

  OdpowiedzUsuń

I am sexy and I know it...

Do lalek BJD  przekonywałam się długo. Uważałam że nie są dla mnie. Dopiero na spotkaniach lalkowych, które odbyły się na początku tego roku...